Miresevini tek faqja zyrtare e "Gjithqka nga Sporti" 

By admins : Drilon Hadja , Ari Hadja dhe Granit hadja . Per me shume kontaktoni loni00@live.com

Ferdinand: Karriera ime me kombëtaren ka përfunduar

14:22 / 9.06.2012
Mbrojtësi i Manchester Unitedite, Rio Ferdinand, ka pranuar se karriera e tij me përfaqësuesen e Anglisë ndoshta ka marrë fund, pas mospërfshirjes më skuadrën e Roy Hodgson për Euro 2012.

“Mund të thuhet se ndoshta ka marrë fund Anglia për mua. Nëse nuk më marrin tash, sidomos kur ka të lënduar, atëherë ka pak gjasa që të ftohem sërish”.

“Gjithmonë kam thënë se nuk do të pensionohem nga futbolli ndërkombëtar derisa të luaj dhe nuk do ta bëj këtë. Do të jem ende në dispozicion”.

“Kam shpresuar shumë se do t’i arrij 100 paraqitje – mirëpo për arsye të ndryshme kjo nuk ka ndodhur”, ishin fjalët e Rio Ferdinand.

 
 

This free website was made using Yola.

No HTML skills required. Build your website in minutes.

Go to www.yola.com and sign up today!

Make a free website with Yola